Homeopatická a autopatická poradna

Vstupní konzultace se skládá z rozhovoru s poradcem, v němž klient vylíčí své potíže a problémy, především z hlediska svého subjektivního prožívání a hodnocení. Na základě těchto informací poradce doporučí individuálně vybraný hopmeopatický lék a způsob jeho užívání nebo nejvhodnější postup při používání autopatického preparátu. Homeopatické léky jsou dostupné v lékárnách nebo na internetu. Autopatický preparát si klient zhotovuje sám doma v autopatické lahvičce podle jednoduchého návodu. Tyto metody mohou být v některých specifických případech i kombinovány.

Kontrolní konzultace jsou při tomto celostním léčení chronických potíží nejčastěji odděleny delším časovým úsekem (týdny až měsíce). Klient si zapisuje svůj celkový vývoj a změny svého stavu a referuje o tom při kontrole. Podle toho poradce poskytne další doporučení. Mezi jednotlivými domluvenými konzultacemi jsou na přání klienta možné i dotazy k aktuálnímu vývoji stavu telefonem nebo e-mailem.

Informace o homeopatii naleznete na www.homeopatie.cz
Bližší informace k technice autopatie najdete na www.autopatie.cz

K návštěvě poradny se objednávejte telefonicky na čísle 257 922 331

V poradně působí tito samostatní poradci:

Mgr. Jiří Čehovský

Homeopatii praktikuje od roku 1980. Ve svém nakladatelství Alternativa vydal velké množství profesionální homeopatické literatury. Je autorem několika knih. Široce známá je jeho kniha Homeopatie, víc než léčba (Homeopathy more than a cure) a knihy Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii a Uzdrav se s autopatií.
IČ: 49670875

Ing. Jan Matyáš

Profesionální homeopat, vystudovaný chemik se specializací na potravinářskou problematiku. Absolvent Homeopatické akademie, člen výboru Homeopatické společnosti. Spolupracoval při vývoji homeopatického software HOMEO. Přednáší na Homeopatické akademii a na kurzech autopatie
IČ: 86567390

Marie Valášková

Profesionální homeopatka s dlouholetou praxí, fyzioterapeutka, absolventka Homeopatické akademie. Specializuje se zejména na léčbu ženských problémů včetně těhotenství, porodu ap. a léčbu pohybového aparátu. Přednáší na Homeopatické akademii. Publikovala pravidelně v časopise Meduňka a na serveru Homeopatie.cz
IČ: 71854339

Kryštof Čehovský

Autopat, léčitel, licencovaný trenér fitness, sportovní a kondiční specialista.
IČ: 01341006