Homeopatický software Homeo v českém jazyce

Homeopatický software HOMEO je kompletně v českém jazyce a je určen k práci podle všech škol a směrů homeopatie. Zvlášť užitečný je pro oblast celostního předpisování podle uceleného souhrnu symptomů. Obsahuje přes 10 000 stran odborných textů v českém jazyce.


Umožňuje pokročilé vyhledávání symptomů a znaků, výrazů a jejich spojení. Řadí je do repertorizačních tabulek, umožňujících vytipovat nejvhodnější léky a nalézt similimum pro daný případ či nemoc. Nabízí různé možnosti analýzy výsledků včetně nalezení a využití i málo známých léků.

HOMEO ukázka programuObsahuje velký rozsah materie mediky a k tomu možnost vytvoření Reverzní materie mediky, která vznikne vyhledáním rubrik s lékem v šesti repertoriích. Ta umožňuje též podrobné srovnání dvou léků, například s uvedením jejich stejných nebo naopak jen rozdílných rubrik. Funkce Reference poskytuje možnost zadání klíčových slovních spojení či výroků pacienta, automatické vyhledání všech jejich gramatických tvarů v celém rozsahu materií medik a repertorií a vytvoření repertorizační tabulky s návrhem léků.

Lze přidávat rubriky a léky v repertoriích a činit poznámky k lékům v materii medice, v oddílu Moje materie medika pak lze provádět zápisy z kurzů či zkušeností z vlastní praxe. V knihách o metodě, např. v Hahnemannově Organonu, lze vyhledávat zadané výrazy. Přehledná kartotéka s vyšetřeními a tabulkami, stejně jako veškeré změny v programu provedené uživatelem, včetně všech záznamů, jsou zašifrovány a zálohovány. Program je uživatelsky přátelský, ovládání je snadné, logické a intuitivní.

K pohybu v programu je k dispozici „bublinová nápověda” při najetí kurzorem na kterýkoliv ovládací prvek. A je zde i oddíl Dokumentace, popisující detailně uspořádání programu a práci s ním.

Video z použití programu

Pro lepší obraz zapněte funkci celá obrazovka a rozlišení HD pomocí ikon v pravém dolním rohu přehrávače.

Přehled jednotlivých verzí HOMEO

Start Basic Profi
Cena včetně DPH (21 %) 7 900 Kč 15 900 Kč 22 900 Kč
Repertoria:
Repertorium – W. a O. Boericke + terap. Index x
Homeopatické syntetické repertorium – Robin Murphy x x
Repertorium – J. T. Kent x x x
Homeopatické repertorium pocitů a vjemů – Herbert Roberts x
Střevní nosody – repertorium – Russell Malcolm x
Materie mediky:
Homeopatická materia medica – Robin Murphy x x
Homeopatická materia medica – J. T. Kent x
Homeopatická materia medica –  W. a O. Boericke x x x
Klíčové a potvrzující symptomy hom. materie mediky – R. Morrison x
Klíčové symptomy homeopatické materie mediky – H. C. Allen x x
Nejužitečnější léky a symptomy hom. materie mediky – E. B. Nash x x
Střevní nosody – materia medica – Russell Malcolm x
Klíčové symptomy – Pulford x
Carcinosinum – Philip M. Bailey x
Knihy o metodě:
Homeopatie – víc než léčba – Jiří Čehovský x x x
Autopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii – Jiří Čehovský x x
Organon léčebného umění – Samuel Hahnemann x x
Přednášky o homeopatické léčbě – J. T. Kent x
Vztahy léků – G. Miller x
Homeopatická 1. pomoc – Petr Pudil x

Systémové požadavky

Software je chráněn hardwarovým klíčem který musí být po celou dobu běhu programu přítomen v USB portu počítače. Program Homeo podporuje operační systém MS Windows 7, 8, 10, 11. S vhodným emulátorem (Parallels) je možné jej provozovat i na počítačích Apple. Software se dodává na CD, na počítače bez CD mechaniky lze snadno nainstalovat z internetu.
Minimální požadavky na počítač: Procesor: 1,6 GHz; RAM: 2 GB; volné místo na disku: 1,5 GB; volný 1 USB A port. Ve zkratce se dá říci že pro program postačuje jakýkoliv běžný typ počítače či notebooku s operačním systémem Windows.


Objednat software můžete v našem e-shopu, telefonicky na tel.: 257 922 331 či e-mailem na info@alternativa.cz . Software též můžete osobně zakoupit či vyzkoušet na naší adrese nebo na kurzech Homeopatické akademie