Homeopatický software Homeo v českém jazyce

Homeopatický software HOMEO je kompletně v českém jazyce a je určen k práci podle všech škol a směrů homeopatie. Zvlášť užitečný je pro oblast celostního předpisování podle uceleného souhrnu symptomů. Obsahuje přes 10 000 stran odborných textů v českém jazyce.


Umožňuje pokročilé vyhledávání symptomů a znaků, výrazů a jejich spojení. Řadí je do repertorizačních tabulek, umožňujících vytipovat nejvhodnější léky a nalézt similimum pro daný případ či nemoc. Nabízí různé možnosti analýzy výsledků včetně nalezení a využití i málo známých léků.

HOMEO ukázka programuObsahuje velký rozsah materie mediky a k tomu možnost vytvoření Reverzní materie mediky, která vznikne vyhledáním rubrik s lékem v šesti repertoriích. Ta umožňuje též podrobné srovnání dvou léků, například s uvedením jejich stejných nebo naopak jen rozdílných rubrik. Funkce Reference poskytuje možnost zadání klíčových slovních spojení či výroků pacienta, automatické vyhledání všech jejich gramatických tvarů v celém rozsahu materií medik a repertorií a vytvoření repertorizační tabulky s návrhem léků.

Lze přidávat rubriky a léky v repertoriích a činit poznámky k lékům v materii medice, v oddílu Moje materie medika pak lze provádět zápisy z kurzů či zkušeností z vlastní praxe. V knihách o metodě, např. v Hahnemannově Organonu, lze vyhledávat zadané výrazy. Přehledná kartotéka s vyšetřeními a tabulkami, stejně jako veškeré změny v programu provedené uživatelem, včetně všech záznamů, jsou zašifrovány a zálohovány. Program je uživatelsky přátelský, ovládání je snadné, logické a intuitivní.

K pohybu v programu je k dispozici „bublinová nápověda” při najetí kurzorem na kterýkoliv ovládací prvek. A je zde i oddíl Dokumentace, popisující detailně uspořádání programu a práci s ním.

Video z použití programu

Pro lepší obraz zapněte funkci celá obrazovka a rozlišení HD pomocí ikon v pravém dolním rohu přehrávače.

Přehled jednotlivých verzí HOMEO

Start Basic Profi
Cena včetně DPH (21 %) 7 900 Kč 15 900 Kč 22 900 Kč
Repertoria:
Repertorium – W. a O. Boericke + terap. Index x
Homeopatické syntetické repertorium – Robin Murphy x x
Repertorium – J. T. Kent x x x
Homeopatické repertorium pocitů a vjemů – Herbert Roberts x
Střevní nosody – repertorium – Russell Malcolm x
Materie mediky:
Homeopatická materia medica – Robin Murphy x x
Homeopatická materia medica – J. T. Kent x
Homeopatická materia medica –  W. a O. Boericke x x x
Klíčové a potvrzující symptomy hom. materie mediky – R. Morrison x
Klíčové symptomy homeopatické materie mediky – H. C. Allen x x
Nejužitečnější léky a symptomy hom. materie mediky – E. B. Nash x x
Střevní nosody – materia medica – Russell Malcolm x
Klíčové symptomy – Pulford x
Carcinosinum – Philip M. Bailey x
Knihy o metodě:
Homeopatie – víc než léčba – Jiří Čehovský x x x
Autopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii – Jiří Čehovský x x
Organon léčebného umění – Samuel Hahnemann x x
Přednášky o homeopatické léčbě – J. T. Kent x
Vztahy léků – G. Miller x
Homeopatická 1. pomoc – Petr Pudil x

Systémové požadavky

Software je chráněn hardwarovým klíčem který musí být po celou dobu běhu programu přítomen v USB portu počítače. Program Homeo podporuje operační systém MS Windows XP, Vista, 7, 8 a 10 a to jak 32-bitové tak 64-bitové verze. S vhodným emulátorem je možné jej provozovat i na počítačích Apple, či počítačích se systémem Linux. Software se dodává na CD, které pro účely instalace na počítače bez CD mechaniky lze snadno přehrát např. na USB flashdisk, nebo nainstalovat přímo z internetu.
Minimální požadavky na počítač: Procesor: 1,6 GHz; RAM: 2 GB; volné místo na disku: 1,5 GB; volný 1 USB port. Ve zkratce se dá říci že pro program postačuje jakýkoliv dnes běžný typ počítače či notebooku s operačním systémem Windows.

Na Windows 10 je před instalací HOMEO třeba stáhnou a nainstalovat tento aktualizovaný ovladač HW klíče.


Objednat software můžete v našem e-shopu, telefonicky na tel.: 257 922 331 či e-mailem na info@alternativa.cz . Software též můžete osobně zakoupit či vyzkoušet na naší adrese nebo na kurzech Homeopatické akademie