Nakladatelství

Specializujeme na vydávání knih s tematikou alternativní medicíny, homeopatie, autopatie a spirituality. Naše odborné homeopatické knihy tvoří základ knihovny většiny českých homeopatů.

Prohlédnot všechny knihy v e-shopu

Výběr některých našich knih:

Uzdrav se s autopatií

Uzdrav se s autopatií

Učebnice autopatie. Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie. Přináší popis téměř stovky případů odstranění nebo výrazného zlepšení tzv. "nevyléčitelných" chronických nemocí, které se běžně vyskytují v naší populaci.

Koupit knihu Uzdrav se s autopatií
Homeopatické syntetické repertorium

Homeopatické syntetické repertorium

Repertorium, neboli tabulkový seznam znaků, symptomů a potíží a jim odpovídajících léků, je nepostradatelným nástrojem homeopata. Murphyho repertorium je standardní dílo moderní homeopatie.

Koupit knihu Homeopatické syntetické repertorium
Vitamin D3 a sluneční záření

Vitamin D3 a sluneční záření

Autor knihy ukazuje, že jednou z hlavních příčin velkého množství degenerativních onemocnění i sklonu k akutním onemocněním je, podle poznatků současné vědy, nedostatek vitaminu D3. Vitaminu, který si naše tělo samo produkuje po vystavení slunečnímu záření. Sluneční světlo a vitamin D3 podstatně snižuje nebezpečí onemocnění mnoha tzv. civilizačními chorobami.

Koupit knihu Vitamin D3 a sluneční záření
Kráva která plakala a jiné buddhistické příběhy o štěstí

Kráva která plakala a jiné buddhistické příběhy o štěstí

Ajahn Brahm, buddhistický mnich, opat kláštera v Západní Austrálii, původem Angličan a vzděláním fyzik, vypráví milou a příjemnou formou, se vždy přítomným úsměvem, příběhy ze života. Krátké povídky mají mnoho významových vrstev a vypovídají o pohledu dnešního buddhisty na dnešní svět a člověka s jeho strázněmi a problémy. Jsou o tom, jak dosáhnout štěstí.

Koupit knihu Kráva která plakala a jiné buddhistické příběhy o štěstí